Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Релаксація для дітей вдома. Щоб зменшити стрес та тривожність

Дата: 19 листопада 2020 о 19:21, Оновлено 19 листопада 2020 о 19:22

Релаксація для дітей вдома. Щоб зменшити стрес та тривожність

Карантин заставив пристосовуватись но нових умов усіх членів освітнього процесу: педагогів, батьків та дітей.

Для педагогів це освоєння техніних засобів, пошук нових знань, випробовування власних сил та навичок, реорганізація певних аспектів роботи ...

Для батьків втрата фінансових потоків, додаткові шляхи заробітку, також освоєння технічних засобів, особистий розвиток, і як не прикро визнавати, але й освоєння дітьми навчального матеріалу лягло тяжким тягарем на плечі батьків.

Проблеми дітей для дорослих менш значущі, адже образа однокласника чи небажання виконувати домашнє завдання - це ніщо в порівняні з браком коштів на найнеобхідніші речі. Але ми дорослі часто не помічаємо простих істин. Діти не думають про фінансову стабільність, важливість роботи і т. д., адже вони ще не увібрали в себе усі соціальні стереотипи, необхідності та переконання, вони чисті аркуші паперу, які до кінця не розуміють хто вони, та що повинні робити.

Найважча робота - це робота над собою! Цю роботу виконують наші школярі кожного дня: шукають, аналізують, спостерігають, випробовують, помиляються, подають духом, надихаються, вчаться, будують, руйнують, створюють нове, наслідують... роблять все, аби стати потрібною частинкою цього великого світу. У дітей кожного дня стільки злетів і падіннь, натхненностей та розчарувань, що не кожен психічно сильний дорослий витримав б ці навантаження. А зараз, уявіть, себе у бурі таких справ та емоцій без підтримки найрідніших людей, тому що в них є важливіші проблеми. Уявили?

Будучи дітьми, без досвіду, навязувань, стереотипів, соціальних необхідностей і не відчуваючи підтримки тих кого любиш, ми почуваємось зрадженими, покинутими, нікому не потрібними. Тому відмовляючи дитині у прогулянці чи спільній розвазі, не дивуйтесь, якщо, в один момент, ваша дитина відмовить зробити щось для вас, замінить спілкування з вами на друзів, тих хто близький по духу.

Школа для дітей, в першу чергу, це місце де вони можуть висловитись, поділитись своїми емоціями, якщо не мають такої можливості вдома. Але із запровадженням карантинних обмежень  взаємодія з друзями - однодумцями зменшилась, а це означає, що діти можуть накопичувати негативні емоції, нерозуміння ситуації з пандемією та необхідністю заборон, сум за друзями та розвагами, тобто у них можуть бути непророблені соціальні сюжети. Це може призвести до тривожності або стресу.

Для зменшення рівня тривожності та профілактики стресу пропоную вашій увазі ряд релаксаційних методик - ігор для всієї сім'ї.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.